آیا قانون جذب حقیقت دارد؟

قانون جذب (LOA) بر این اعتقاد است که جهان آن چه افکار شما بر آن تمرکز می کند را برایتان فراهم می کند. بسیاری معتقدند این یک قانون جهانی است که هم جنس همیشه هم جنس را جذب می کند».

نتایج افکار مثبت همیشه پیامدهای مثبتی دارد. همین امر در مورد افکار منفی صادق است که همواره منجر به نتایج بد می شود. اما LOA خیلی بیشتر از تعاریف است؛ فکر کردن درباره لامبورگینی قرمز همیشه باعث می شود به لامبورگینی قرمز دست یابید.

به گزارش آلامتو به نقل از psychologytoday؛ اولین مقاله در مورد این موضوع در سایت روانشناسی امروز بود – ” Throw Away Your Vision Board.” پس از یک چهارم میلیون بازدید و نامه های بسیار تنفرآمیز، می خواستم مطمئن شوم درک کاملی از LOA داشته ام، بنابراین تمام کتاب های ناشران قانون در اواخر دهه ۱۸۰۰ را خواندم و توسط یکی از نویسندگان راز” گواهی متخصص حرفه ای قانون جذب”را دریافت کردم.

سپس مقاله دوم نوشتم ” Throw Away Your Vision Board2 . این بار بازخورد کمی مثبت تر بود. من اخیرا این کتاب را منتشر کرده ام: حقایقی درباره قانون جذب. در این مقاله ۱۴ دلیلی که بیان می کند قانون جذب وجود ندارد را با هم مرور می کنیم.

پس از دریافت ایمیل های زیادی در رابطه با این مقاله، متوجه شدم نمی توانم به تمام نظرات پاسخ دهم. علاوه بر این، اگر شما افرادی با دید بسته هستید و بدون در نظر گرفتن اطلاعات ارائه شده، معتقدید که LOA وجود دارد، این مقاله به درد شما نمی خورد.

مقاله مرتبط: جابجا کردن اجسام با قدرت ذهن

از بازدید شما تشکر می کنم- ولی وقتش رسیده است که به LOA خود بازگردید. این مقاله برای کسانی است که تازه با LOA آشنا شده اند، افرادی که در مورد آن چیزی نمی دانند، و کسانی که موفق به استفاده از آن نشده اند و افرادی بلندنظر هستند و به دنبال پاسخ می گردند.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها